LAUREACI KONKURSU ALERGO-EKSPLORATOR 2021

I miejsce: bezprzewodowe słuchawki z mikrofonem Jabra Evolve2 65 Link380a MS Stereo + czytnik Amazon Kindle 10 bez reklam

Osoba z kodem dostępu TV41CW
Suma punktów: 44, Średni czas odpowiedzi: 00:00:14.768s

II miejsce: czytnik AMAZON Kindle Paperwhite 4 bez reklam

Osoba z kodem dostępu UNDVHR
Suma punktów: 42, Średni czas odpowiedzi: 00:00:52.133s

III miejsce: czytnik Amazon Kindle 10 bez reklam

Osoba z kodem dostępu FPDFJT
Suma punktów: 40, Średni czas odpowiedzi: 00:00:32.470s


Zasady udziału w konkursie:

  1. Aby wziąć udział w Konkursie musisz posiadać pakiet uczestnika Konferencji z  aktywnymi danymi dostępowymi do Platformy Cyfrowej.
  2. W trakcie trwania transmisji na Platformie Cyfrowej pojawiać się będą pytania testowe odnoszące się do tematów poruszanych w trakcie Konferencji.  Pojawienie się nowego pytania sygnalizowane będzie planszą widoczną w transmisji i pojawieniem się przycisku z medalem pod oknem transmisji.
  3. Naciśnięcie przycisku powoduje wyświetlenie pytania. Dane pytanie może być wyświetlone tylko raz. Czas odpowiedzi liczony jest od momentu naciśnięcia przycisku i wyświetlenia pytania  do udzielenia odpowiedzi.
  4. Każde z pytań dostępne będzie do wyświetlenia i odpowiedzi przez okres 90-120 min. od pojawienia się.  Za udzielenie odpowiedzi (niezależnie od tego czy będzie prawidłowa czy nie) otrzymujesz 1 punkt,  za poprawną odpowiedź  dodatkowy 1 punkt. Jeżeli udzielisz prawidłowej odpowiedzi w przeciągu 120 s od naciśnięcia przycisku i wyświetlenia pytania otrzymasz premię w postaci dodatkowych 2 punktów.
  5. Punkty można uzupełnić zbierając medale na stoiskach wirtualnych. Każdy odnaleziony medal  to dodatkowy 1 punkt.  Na każdym stoisku ukryty jest jeden medal.
  6. Wygrywają osoby o najwyższej liczbie punktów, które udzieliły odpowiedzi na co najmniej jedno pytanie testowe, a w przypadku tej samej liczby punktów osoby o większej liczbie punktów uzyskanych w części testowej, większej liczbie odpowiedzianych pytań i najszybciej udzielające odpowiedzi na wyświetlane pytania .

Zapraszamy do udziału

Skład Komisji Konkursowej:

  • prof. Marek Kulus – przewodniczący Komisji
  • mgr Łukasz Skolimowski
  • mgr Kinga Hajdecka – sekretarz komisji


Przeczytaj pełny regulamin konkursu